KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 10112151
nr 1011 2151
Erland Cullberg
(1931-2012), Sverige
Teckning, Erland Cullberg (1931-2012), signerad, 39x32
Erland Cullberg, svensk målare född 1931, död 2012.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 11 januari 2016
kl 19:42:01
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr